نقشه راه مدیریت بازاریابی

اهمیت و نقش کلیدی درس مدیریت بازاریابی در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت (رشته های مدیریت بازرگانی، مدیریت کارآفرینی، مدیریت فناوری اطلاعات و مدیریت منابع انسانی) بر هیچ کسی پوشیده نیست.

از سال 1374 تا سال 1382 سؤالات این درس منحصرا از کتاب مدیریت بازاریابی سه استاد ( دکتر احمد روستا، دکتر داور ونوس و دکتر عبدالحمید ابراهیمی) طراحی می شد ولی از سال 1383 به بعد طراحان محترم علاوه بر کتاب مدیریت بازاریابی سه استاد از کتاب های دیگری همچون اصول بازاریابی کاتلر ترجمه بهمن فروزنده، مدیریت بازاریابی کاتلر ترجمه بهمن فروزنده، اصول مدیریت بازاریابی لنکستر و مسینگهام ترجمه دکتر حسین نوروزی و ... نیز برای طرح سؤال استفاده می کنند. همین موضوع باعث شده است تا اساتید محترم این درس برای تدریس از دیدگاه و منظر خودشان و براساس سطح دانش و تجربه شان منابعی را معرفی و روشی را برای مطالعه تجویز نمایند.

 

نقشه راه مدیریت بازاریابی که براساس تجربه 18 ساله و نگاه جامع استاد پرچ تهیه و تنظیم شده است در برگیرنده سر فصل ها، منابع و موضوعات دقیق و متقن علمی در قالب 15 پودمان برای مطالعه می باشد.

 

امیدواریم این نقشه راه که در حقیقت همان مسیر کسب موفقیت است (مخصوصا برای داوطلبان عزیزی که به دلایل مختلف امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند) در کسب رتبه های تک رقمی و دو رقمی داوطلبان عزیز رشته های فوق بسیار کارساز باشد.

 

"تیم آموزشی استاد پرچ"


حجم فایل : 190KB

آمار بازدید : 6152

قیمت : 5,000 تومان

نظرات کاربران

تا کنون نظری ثبت نشده است. اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر شما

در حال ارسال نظر شما ...
نظر شما با موفقیت ارسال شد. پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده خواهد شد